Vítejte na stránkách firmy SIAG CZ Chrudim

 

Společnost SIAG CZ, s.r.o. je zaměřena na strojírenství, od roku 2000 je v Chrudimi závod s výrobou ocelových konstrukcí

a patří k jednomu z vedoucích dodavatelů pro energetické odvětví.

Mezi nejstěžejnější část výroby patří ocelové stožáry, strojní nosníky, nosníky generátorů, a další komponenty a vestavné díly.

Firma zaměstnává 200 lidí a výroba se zajišťuje v halách o rozloze 22 000 m2 v Chrudimi.

Společnost má k dispozici skladovací prostory o výměře 88 000 m2. Během roku se zde zpracuje 29 000 tun oceli.








 

Politika kvality SIAG GROUP

Kontakt pro dotazy a připomínky:

lukas.bakes@siag-group.com

 +420 469 777 121

Kontakty

Košťany

SIAG Chrudim

Chrudim


SIAG CZ, s.r.o.
Průmyslová 307
537 01 Chrudim
tel: +420 469 777 100
chrudim@siag-group.com
IČO: 47 12 45 39


Ing. Ivo Kolman
Jednatel společnosti
ivo.kolman@siag-group.com
+420 469 777 102

David Souček
Technicko-výrobní ředitel
david.soucek@siag-group.com
+420 469 777 170

Jiří Tatíček MBA, IWT
Výrobní ředitel
jiri.taticek@siag-group.com
+420 469 777 110

Ing. Aleš Novák
Specialista BOZP, PO a EMS
ales.novak@siag-group.com
+420 469 777 103

Eva Jílková
Personálního oddělení
eva.jilkova@siag-group.com
+420 469 777 150

Ing. Jan Burian
Vedoucí oddělení sváření
jan.burian@siag-group.com
+420 469 777 160

Eva Vlčková
Vedoucí oddělení nákupu
eva.vlckova@siag-group.com
+420 469 777 130

Ladislav Postupa
Vedoucí projektu
ladislav.postupa@siag-group.com
+420 469 777 173

Ing. Lukáš Bakeš
Vedoucí oddělení kvality
lukas.bakes@siag-group.com
+420 469 777 121

Ing. Radek Gondek
IT
radek.gondek@siag-group.com

Běrunice


provoz Běrunice
Městecká 21
28908 Běrunice, Běruničky
+420 325 633 049

IČO: 47 12 45 39


Jiří Tatíček, MBA, IWT 
Výrobní ředitel
jiri.taticek@siag-group.com
+420 775 233 042

Petr Hartman
Výrobně-technický vedoucí petr.hartman@siag-group.com
+420 608 233 558

Vytvořte si  web zdarma